Szukaj

Kategorie

Witamy, zaloguj się

 

 

Szanowni Państwo

Informujemy o zmianach w organizacji czasu pracy naszej firmy.

W dniach 10, 14, 17, 24 kwietnia - nasza firma będzie nieczynna. Zamówienia internetowe w tym czasie mogą być składane - natomiast zostaną obsłużone w najbliższym dniu roboczym, w którym będziemy pracować.

 

 

 


Szanowni klienci.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Nasza Firma wdrożyła odpowiednie środki w celu zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa. Wstrzymaliśmy wizyty naszych przedstawicieli handlowych.

Przedstawiciele aktualnie pracują zdalnie i w razie pytań można się z nimi kontaktować telefonicznie lub mailowo.


Opona 29x2.15 53-622 Skeleton -zw- Tubeless, 127TPI

Opona 29x2.15 53-622 Skeleton -zw- Tubeless,  127TPI

Opona MTB 29 x 2,15 Hutchinson, Bieżnik: Skeleton, Oplot: 127 TPI, Technologia: zwijana, Tubeless Ready, Mieszanka: RR XC, kolor: czarny, waga 580 g

Więcej szczegółów

201,06 zł Cena brutto
163,46 zł Cena netto

V6153.HUT

Technologia 

 


Opona Tubeless, która utrzymuje ciśnienie wewnątrz bez użycia środka uszczelniającego dzięki zastoswaniu specjalnie uszczelnianej wkładki butylowej w stopce. Opony wykonane w tej technologii charakteryzują się niskimi oporami toczenia, niską masą i większą odpornością na przebicia w stosunku do klasycznych opon dętkowych.

 

Osnowa o gęstości 127 TPI jest najlepszym wyborem jeżeli poszukujemy czystych osiągów. Elastyczna, lekka i występująca w parze z maksymalnie odchudzoną i zredukowaną mieszanką gumową w celu zapewnienia jak najniższych oporów toczenia.


Technologia korzyści

Bezpieczeństwo: Dużo mniejsze ryzyko przebicia w porównaniu z klasycznymi oponami dętkowymi. Wydajność: Zredukowane opory toczenia, lepsza przyczepność dzięki większym możliwościom odkształcania opony. Komfort: Możliwość jazdy z mniejszym ciśnieniem w porównaniu do klasycznych opon dętkowych co polepsza komfort jazdy na nierównych drogach.

 

Mieszanka

 

 

Mieszanka Race Ripost® XC ukierunkowana jest na czystą efektywność toczenia. Dobrze połączona z osnową opony, jest twarda w części centralnej by zapewnić efektywność toczenia, a bardziej miękka i elastyczna na boku opony zapewniając przyczepność poprzez odpowiednie odkształcenie.

 

 

Tereny

 • SUCHE

  

SILNE STRONY:

 • Opona XC zaprojektowana do zawodów

 • 600 g w 29 x 2,15

 • Używana przez mistrzów świata

 

 W PRAKTYCE

 Skeleton sprawi prawdziwą przyjemność zawodnikom  XC, którzy szukają wydajności, szybkości reakcji i przyczepności! Nowy przekrój  53 mm zapewnia większe odkształcenie i boczny kontakt z podłożem, co jest odpowiednie do agresywnej i wymagającej jazdy.

 Bieżnik został przetestowany w celu zapewnienia optymalnej wydajności, zawsze w kontakcie z podłożem. Pośrednie i boczne wypustki zapewniają bezpieczeństwo. Nowa broń Hutchinson  na XC!

 

 PORADY PROFESJONALISTÓW

 David VALERO - Zwycięzca ZESPÓŁ WYŚCIGÓW FABRYCZNYCH MMR, Top 10 światowego rankingu

 «Skeleton daje mi wiele i szybko stał się moim numerem jeden wśród opon do zawodów i na Mistrzostwach  Świata. Jest lekki, a przede wszystkim bardzo szybki, co stanowi zasadniczą różnicę na poziomie światowym przy bardzo szybkim pokonywaniu kolejnych części wyścigu. Wypustki boczne zapewniają doskonałą przyczepność. Pomaga mi to jeździć technicznymi ścieżkami z dużą pewnością siebie. Krótko mówiąc, Skeleton to niezawodna i szybka opona, będzie to mój pierwszy wybór, z przodu i z tyłu, na Mistrzostwa Świata w 2018.»

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Zamów