Szukaj

Kategorie

Witamy, zaloguj się

 

Opona 29x2.15 53-622 Skeleton -zw- Tubeless, 127TPI

Opona 29x2.15 53-622 Skeleton -zw- Tubeless,  127TPI

Opona MTB 29 x 2,15 Hutchinson, Bieżnik: Skeleton, Oplot: 127 TPI, Technologia: zwijana, Tubeless Ready, Mieszanka: RR XC, kolor: czarny, waga 580 g

Więcej szczegółów

201,06 zł Cena brutto
163,46 zł Cena netto

V6153.HUT

Technologia 

 


Opona Tubeless, która utrzymuje ciśnienie wewnątrz bez użycia środka uszczelniającego dzięki zastoswaniu specjalnie uszczelnianej wkładki butylowej w stopce. Opony wykonane w tej technologii charakteryzują się niskimi oporami toczenia, niską masą i większą odpornością na przebicia w stosunku do klasycznych opon dętkowych.


Technologia korzyści

Bezpieczeństwo: Dużo mniejsze ryzyko przebicia w porównaniu z klasycznymi oponami dętkowymi. Wydajność: Zredukowane opory toczenia, lepsza przyczepność dzięki większym możliwościom odkształcania opony. Komfort: Możliwość jazdy z mniejszym ciśnieniem w porównaniu do klasycznych opon dętkowych co polepsza komfort jazdy na nierównych drogach.

 

Mieszanka

 

 

Mieszanka Race Ripost® XC ukierunkowana jest na czystą efektywność toczenia. Dobrze połączona z osnową opony, jest twarda w części centralnej by zapewnić efektywność toczenia, a bardziej miękka i elastyczna na boku opony zapewniając przyczepność poprzez odpowiednie odkształcenie.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Zamów