Szukaj

Kategorie

Witamy, zaloguj się

 

 

Opona 29x2.1 52-622 COBRA -zw- Tubeless Ready 127TPI

Opona 29x2.1 52-622 COBRA -zw- Tubeless Ready 127TPI

Opona MTB 29 x 2,1 Hutchinson, Bieżnik: COBRA, Oplot: 127 TPI, Technologia: zwijana-Tubeless Ready, kolor: czarny, waga 650 g

Więcej szczegółów

201,06 zł Cena brutto
163,46 zł Cena netto

V6261.HUT

Technologia 

 

 

Tubeless Ready

Opony Tubeless Ready utrzymują ciśnienie wewnątrz z pomocą płynu uszczelniającego Protect'Air Max. Opony Tubeless Ready charakteryzują się niską masą i lepszymi osiągami.

 

Technologia korzyści

Bezpieczeństwo: Maksymalnie obniżone ryzyko przebicia (zwłaszcza dotyczy uszkodzeń mechanicznych poprzez uderzenia i dobicia) w porównaniu z klasycznymi oponami dętkowymi. Opony muszą być uszczelnione płynem Protect'Air Max. Wydajność: Zredukowane opory toczenia, lepsza przyczepność dzięki większym możliwościom odkształcania opony. Komfort: Możliwość jazdy z mniejszym ciśnieniem w porównaniu do klasycznych opon dętkowych co polepsza komfort jazdy na nierównych drogach.

 

Technologia zastosowanie

Opony Tubeless mają charakter uniwersalny i nadają się zarówno dla amtorów jak i profesionalistów.

 

TERENY

• SUCHE

• MIESZANE

• SKALISTE

 

SILNE STRONY:

• Niski profil środkowy dla lekkiej, wydajnej opony

• Głębokie boczne wypustki zapewniają doskonałą przyczepność na zakrętach

• Oszałamiająca przyczepność z przodu i szeroki bieżnik

• Najlepsza lekka opona kierunkowa.

• 6 razy zwyciężyła w wyścigu Transvésubienne

 

W PRAKTYCE

Profil Cobry zawsze fascynował najbardziej świadomych praktyków: wysoka gęstość wypustek na środku i wyraźne wypustki boczne.

Niesamowite! To sprytne połączenie wypustek umożliwia optymalizację łatwości jazdy i wydajności. Jest lekką i kierunkową oponą z prawdziwego zdarzenia. Przekona Cię jej lekkość i wytrzymałość, a także przyczepność zarówno na suchym, jak i mokrym terenie. Często montowana z przodu w zawodach XC i na maratonach.

 

PORADY PROFESJONALISTÓW

Antoine PHILIPP - Kilka światowych podium XC U23

«Kobra z przodu powiązana z Pythonem z tyłu sprawia, że ten zestaw jest bezpiecznym rozwiązaniem. Na suche i mokre podłoże obie opony łączą w sobie lekkość, wytrzymałość i przyczepność.»

 

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Zamów