Szukaj

Kategorie

Witamy, zaloguj się

 

 

Szanowni Państwo

Informujemy o zmianach w organizacji czasu pracy naszej firmy.

W dniach 10, 14, 17, 24 kwietnia - nasza firma będzie nieczynna. Zamówienia internetowe w tym czasie mogą być składane - natomiast zostaną obsłużone w najbliższym dniu roboczym, w którym będziemy pracować.

 

 

 


Szanowni klienci.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Nasza Firma wdrożyła odpowiednie środki w celu zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa. Wstrzymaliśmy wizyty naszych przedstawicieli handlowych.

Przedstawiciele aktualnie pracują zdalnie i w razie pytań można się z nimi kontaktować telefonicznie lub mailowo.


SPODENKI KOLARSKIE NEXELO RACE, rozm. L

SPODENKI KOLARSKIE NEXELO RACE, rozm. L

SPODENKI KOLARSKIE NEXELO RACE, rozm. L

Więcej szczegółów

149,90 zł Cena brutto
121,87 zł Cena netto

R000510.L

Wkładka przeznaczona jest dla średnich i długich dystansów zarówno szosowych jak i MTB.

Odzież kolarską Nexelo dedykujemy wszystkim pasjonatom amatorskiego kolarstwa, dla których ważny jest odpowiedni stosunek ceny do jakości.

Szelki spodenek zostały wykonane z materiału składającego się w 80% z poliestru i 20% elastanu o gramaturze 160g/m2. Wykorzystana technologia MESH SOFT to bardzo delikatna i przewiewna dzianina z systemem oczek pozwalającym na utrzymanie przyjemnej dla ciała przewiewności, oraz odpowiedniej elastyczności materiału.

Boczny materiał spodenek został uszyty z gęstej, włoskiej lycry składającej się z włókien kompresyjnych POWER®, o małej przezierności, dzięki czemu materiał jest bardzo elastyczny i stymuluje prace mięśni. Materiał o gramaturze 240g/m2 składa się z 80% poliestru i 20% elastanu.

Dolne mankiety spodenek POWERBAND posiadają sylikonowe ściągacze o grubości aż 45 mm, dzięki czemu koszulka prawidłowo utrzymuje się na ciele podczas jazdy.  Zostały wykonane z materiału o gramaturze aż 290g/m2. Wykorzystany materiał to 57% poliester, 19% elastan, 24% silicon.

Ukształtowana przestrzennie wkładka PRO 3D MAN została wyoprodukowana przy użyciu laserowej technologii. Jej grubość do od 2 do 15 mm. Wkładka o gęstości 80-95 i 120 kg/m3.

Wkładka PRO 3d Man to włoska bezszwowa wkładka wykonana z antybakteryjnych i oddychających materiałów. Uformowana została przy użyciu specjalistycznej technologii, która zapewnia płynne i stopniowe przejścia grubości wkładki. Dzięki temu wkładka posiada największą gęstość w okolicy kości kulszowej i średnią w okolicy krocza. Skrzydełka zapewniają bardzo dobrą ochronę newralgicznych miejsc.

 

 

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Zamów