Szukaj

Kategorie

Witamy, zaloguj się

 

 


Szanowni klienci.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, Nasza Firma wdrożyła odpowiednie środki w celu zapewnienia wspólnego bezpieczeństwa. Wstrzymaliśmy wizyty naszych przedstawicieli handlowych.

Przedstawiciele aktualnie pracują zdalnie i w razie pytań można się z nimi kontaktować telefonicznie lub mailowo.

 

see this page in English 

 

 

Firma Tora-Zajdel II od ponad 28 lat dostarcza rowery, cześci i akcesoria oraz ogumienie rowerower na rynku Polskim. Przez cały ten czas rozwijamy nasz proces logistyczny, dzięki czemu nasi Partnerzy otrzymują paczkę z towarem w ciągu 24 godzin od zamówienia. Wprowadzane nowoczesne systemy magazynowe pozwalają nam uzyskać skuteczność zrealizowanych zamówień na poziomie 99,8%. Współpracę opieramy na zasadach partnerskich, dla tego angażujemy się w potrzeby naszych klientów.


Podczas tegorocznej X edycji Bike-Expo w Kielcach, zaprezentujemu Panstwu marki:

 

Nexelo to marka oferująca szeroki asortyment części i akcesoriów rowerowych. Cieszy się zainteresowaniem wśród osób traktujących rower jako formę spędzania wolnego czasu, dla których liczą się bezpieczeństwo, praktyczność oraz wygoda. Nexelo jest również atrakcyjne dla osób zainteresowanych amatorskim ściganiem i dłuższymi wyprawami rowerowymi. 


Od 160 lat Hutchinson jest obecny wszędzie tam, gdzie wchodzi w grę transpoirt lotniczy, lądowy lub morski. Projektując i produkując nowoczesne wysokowydajne produkty w Hutchinson dba się o komfort i bezpieczeństwo użytkownika w zasadzie od samego początku powstania firmy. Na rynek rowerowy Hutchinson wszedł w rokui 1890, kiedy to we francuskiej fabryce wyprodukowano pierwszą oponę rowerową. W tym samym miejscu firma zresztą mieści się do dzisiaj. 


Marka Veben dostarcza ogumienie i dętki rowerowe przeznaczone dla osób poszukujących produktu do codziennego użytku. Dzięki odpowiedniemu stosunkowi ceny do jakości, Veben przemawia do klientów traktujących rower jako środek komunikacji.

 

Doświadczenia marki Mitas z oponami i dętkami rowerowymi sięgają 1929 roku. Dzięki ogromnej gamie produktów, fani wszystkich dyscyplin rowerowych mogą znaleźć to, czego szukają. Marka Mitas ma rozwiązanie dla każdego rowerzysty. Wszystkie opony i dętki Mitas są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości wyłącznie w fabryce w Czechach (UE).

 

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko: F-38

 


Zapraszamy do rejestracji oraz odbioru biletów. 

(link przekieruje na stronę organizatora)

 Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Zamów