Szukaj

Categories

Witamy, zaloguj się

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z rozpoczynającym się sezonem jesienno-zimowym od dnia 11.09.2018 obniżamy próg darmowej wysyłki zamówień: Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem.


 

 

"Tora-Zajdel - sponsorem Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym Sobótka-Strzelin -Kondratowice 24-28.06.2015 r. Fotorelacja z wyścigów :

Pan Damian - szczęśliwy zwycięzca roweru Galaxy Skylab SLX-DEORE


 

 Dekoracja zwycięzców.

 

 

 

Dekoracja zwycięzców w najmłodszej kategorii. 

 

Rower Galaxy SKYLAB SLX-DEORE- główna nagroda w konkursie dla amatorów.

 

Trasa wyścigu.

Wszyscy umiemy łączyć pasję z pracą , zawsze dbamy o klienta i dlatego od wielu lat jesteśmy na rynku rowerowym w Polsce. Z małego przedsiębiorstwa staliśmy się dużą firmą, która działa na terenie całego kraju i od kilku lat współpracuje z czeską firmą Cyklosvec.


Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę i modyfikujemy ją tak, by odpowiadała potrzebom naszych klientów. W związku z tym starannie dobieramy dostawców i selekcjonujemy asortyment.


Połączenie dobrej logistyki i zarządzania umożliwia nam współpracę z klientami na terenie całego kraju. Przyjmujemy zamówienia złożone poprzez: telefon, fax, stronę www, e-mail oraz  naszych mobilnych przedstawicieli handlowych. Towar dostarczamy do klienta za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej oraz własnym transportem. Dokładamy wszelkich starań by przesyłka dotarła do odbiorcy w ciągu 2 dni roboczych. Dbamy o każdego klienta, a przy dużych zamówieniach istnieje możliwość negocjowania cen.


Zapraszamy do przeglądania działu z naszą ofertą  oraz całego katalogu produktów. W dziale aktualności na stronie głównej prezentujemy najważniejsze informacje o firmach kooperujących z nami, dostawcach i o nowościach w naszej ofercie. Znajdą tam Państwo także ciekawostki związane z naszą rowerową pasją.


Wszelkie informacje o nowościach i zmianach są też przesyłane automatycznie do naszych klientów za pośrednictwem mechanizmu NEWSLETTER. Dlatego zachęcamy do kliknięcia na baner i zapisania się na listę.
W przypadku pytań proszę o kliknięcie na menu kontakt i wypełnienie formularza, nasi pracownicy działu handlowego skontaktują się z Państwem i odpowiedzą na wszelkie wątpliwości.


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Zamów